alkoholizem
Res je težko priznati si, da rabiš pomoč. Potem pa sem izvedel za center in vse se je začelo obračati na bolje. Govorim o odvajanju od alkohola pri Dr Vorobjev centru. Veste, odvisnost od alkohola ni sramota. In kar je najpomembneje - ni treba v bolnišnico. Vse informacije in izkušnje drugih sem podrobno pregledal na spletni strani, posodobljene podatke pa si lahko ogledate tukaj: alkoholizem [url=https://www.zdravljenjealkoholizma.com]alkoholizem[/url]. Meni so resnično pomagali.
Če kogarkoli, ki ga imate radi potrebuje pomoč - ne odlašajte. Srečno!
ผู้ตั้งกระทู้ : alkoholizem_qbon เมื่อวันที่ : 25-06-2569